Kurucumuzdan

Sevgili öğrenciler,

 Kıymetli yöneticiler ve öğretmenler,

 Saygıdeğer velilerimiz,

Ortaokuldan üniversiteye kadar eğitim veren okulumuzda; uyguladığımız eğitim anlayışıyla bilgiye ulaşmayı bilen, teknolojiyi araç olarak kullanan, kendini sürekli geliştiren ve iletişim kurabilen evrensel gençler yetiştiriyoruz. Onların akademik başarılarının yanı sıra spor, müzik ve sanat alanlarında da gösterdikleri başarılardır.

Eğitimde farklıyız çünkü alanında uzman, değişime ve gelişime açık eğitim kadromuz ile teknolojinin en son olanaklarına sahip yeni ve butik okul binamızda uyguladığımız çağdaş öğretim programlarımız, yürüttüğümüz özgün projelerimizle iddialı ve köklü bir kurum olma yolunda adım attık.

Sizlerin ve mesai arkadaşlarımızın vereceği destekle güç bulacağız. Bu güç ve inançla geleceğimizi emanet edeceğimiz en değerlilerimiz olan yavrularımıza kaliteli bir eğitim öğretim ortamı sunabilmenin yüksek sorumluluğunu taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizler, veliler olarak çocuklarınızı emanet ettiğiniz kurumun gücünü, bizler ise; sizlerin bize olan güven ve inancını hep arkamızda hissedeceğiz. Bu inançla en büyük hedefimiz, öğrencilerimizin daha büyük başarılara ulaşabilmelerini sağlayarak gurur duyacakları bir okul yaratmaktır.

Ulusal ve evrensel değerleri kucaklayan, ülkemizin yüzünü aydınlık ufuklara çeviren başarılı gençler yetiştirmek dileğiyle.